AKCE KONANÉ NA ZÁMKU MIROŠOV

img

Beseda s Martinem Zachem

Září 20

Z důvodu nemoci se bohužel akce ruší. Navrhneme nejbližší možný termín. Omlováme se

Adventní koncert

Prosinec 13

Zahajovací akce zámku, kdy se po delší době opět otevřel. Úvodem promluvil za město Mirošov pan starosta Vlastimil Sýkora a za nového majitele, společnost Green Ways, promluvil její generální ředitel Ing. Martin Žamboch. Akce byla pojata jako adventní koncert, na němž vystoupili žáci mateřské školy a žáci základní školy Mirošov pod vedením Petry Vlachové. Koncert se opravdu povedl. Krásné vánoční písně působily v zámeckém prostředí důstojně a dodaly celé akci sváteční atmosféru. Doprovodný program zajistila keramická dílna Něha z Hrádku u Rokycan v podobě worksho...

Křest Knihy

Duben 22

Křest Velké knihy o Mirošově (autor: RNDr. Martin Lang) byl uspořádán k velkému 650letému výročí města Mirošov, které se vztahuje k první písemné zmínce o tomto městě. Akce byla pořádána pouze pro zvané osobnosti Plzeňského kraje, a to především z kapacitních možností Mirošovského zámku. Pro širokou veřejnost byl křest knihy uspořádán dne 27. 4. 2016 od 18:00 hod. v budově městské knihovny. Pro zúčastněné občany města Mirošov mělo město připravené překvapení.        

Půl století za paletou - Jana Audesová

Květen 29

Zámek Mirošov Vás srdečně zve na výstavu malby, grafiky a keramiky   JANA AUDESOVÁ  „PŮLSTOLETÍ S PALETOU“   29. 5. 2016 od 16.00 hodin Slavnostní vernisáž zahájí úvodním slovem Petr Kůs   Hudební doprovod: Half Life (Eliška Brabcová,Kristýna Krčmová a Kryštof Karel)   Vstupné: Dospělí 60,- Kč Důchodci a studenti 30,-  

Zámecký Adventní koncert

Prosinec 11

Vítání občánků

Květen 13

          Dne 13.5.2017 proběhne na našem Zámku vítání občánků

Večer zámeckých vizí

Květen 24

Večer zámeckých vizí se bude konat dne 24.5.2017 v 18 hodin. Těšit se můžete na představení zámeckých vizí, vizualizaci rekonstrukce areálu zámku i podzámčí a prohlídku nové expozice Zámku Mirošov. Připraveno bude i drobné občerstvení. Tato akce je uzavřena pro veřejnost. Vstup pouze pro zvané hosty.

Den otevření dveří památek

Září 08

Vstup do zámeckých prostor za snížené vstupné 50,-

Slavnostní vyřazení žáku z 9. Tříd

Červen 30

Dne 30.6.2017 se u nás na Zámku uskuteční slavnostní  vyřazení žáků z 9. tříd. Akce začína od 9.30h

Vystoupení dětského sboru

Červen 26

Dne 26.6.2017 u nas vystoupí dětský sbor Mirošovská Notička 

Zámecký den pro celou rodinu

Červenec 30

Srdečně Vás zveme dne 30.7.2017  od 15h-20h na Zámek Mirošov. Přijďte strávit hezké odpoledne v příjemném prostředí . Připravené budou soutěže pro děti i pro dospělé, občerstvení i živá hudba na závěr dne.

Beseda s Martinem Zachem

Září 20

Z důvodu nemoci se bohužel akce ruší. Navrhneme nejbližší možný termín. Omlováme se