AKCE KONANÉ NA ZÁMKU MIROŠOV

img

Den otevření dveří památek

Září 08

Vstup do zámeckých prostor za snížené vstupné 50,-

Zámecký den pro celou rodinu

Červenec 30

Srdečně Vás zveme dne 30.7.2017  od 15h-20h na Zámek Mirošov. Přijďte strávit hezké odpoledne v příjemném prostředí . Připravené budou soutěže pro děti i pro dospělé, občerstvení i živá hudba na závěr dne.

Adventní koncert

Prosinec 13

Zahajovací akce zámku, kdy se po delší době opět otevřel. Úvodem promluvil za město Mirošov pan starosta Vlastimil Sýkora a za nového majitele, společnost Green Ways, promluvil její generální ředitel Ing. Martin Žamboch. Akce byla pojata jako adventní koncert, na němž vystoupili žáci mateřské školy a žáci základní školy Mirošov pod vedením Petry Vlachové. Koncert se opravdu povedl. Krásné vánoční písně působily v zámeckém prostředí důstojně a dodaly celé akci sváteční atmosféru. Doprovodný program zajistila keramická dílna Něha z Hrádku u Rokycan v podobě worksho...

Křest Knihy

Duben 22

Křest Velké knihy o Mirošově (autor: RNDr. Martin Lang) byl uspořádán k velkému 650letému výročí města Mirošov, které se vztahuje k první písemné zmínce o tomto městě. Akce byla pořádána pouze pro zvané osobnosti Plzeňského kraje, a to především z kapacitních možností Mirošovského zámku. Pro širokou veřejnost byl křest knihy uspořádán dne 27. 4. 2016 od 18:00 hod. v budově městské knihovny. Pro zúčastněné občany města Mirošov mělo město připravené překvapení.        

Půl století za paletou - Jana Audesová

Květen 29

Zámek Mirošov Vás srdečně zve na výstavu malby, grafiky a keramiky   JANA AUDESOVÁ  „PŮLSTOLETÍ S PALETOU“   29. 5. 2016 od 16.00 hodin Slavnostní vernisáž zahájí úvodním slovem Petr Kůs   Hudební doprovod: Half Life (Eliška Brabcová,Kristýna Krčmová a Kryštof Karel)   Vstupné: Dospělí 60,- Kč Důchodci a studenti 30,-  

Zámecký Adventní koncert

Prosinec 11

Vítání občánků

Květen 13

          Dne 13.5.2017 proběhne na našem Zámku vítání občánků

Večer zámeckých vizí

Květen 24

Večer zámeckých vizí se bude konat dne 24.5.2017 v 18 hodin. Těšit se můžete na představení zámeckých vizí, vizualizaci rekonstrukce areálu zámku i podzámčí a prohlídku nové expozice Zámku Mirošov. Připraveno bude i drobné občerstvení. Tato akce je uzavřena pro veřejnost. Vstup pouze pro zvané hosty.

Slavnostní vyřazení žáku z 9. Tříd

Červen 30

Dne 30.6.2017 se u nás na Zámku uskuteční slavnostní  vyřazení žáků z 9. tříd. Akce začína od 9.30h

Vystoupení dětského sboru

Červen 26

Dne 26.6.2017 u nas vystoupí dětský sbor Mirošovská Notička